Új munkatársat keresünk, rendszergazda pozícióba.

és már hívunk is!

Feladatok:

  • Széleskörű 1st line rendszergazdai teendők ellátása közép és nagyvállalati Windows rendszerekben (munkaállomás felügyelet, karbantartás, telepítés-helyreállítás, felhasználói segítségnyújtás, profil management, stb.)

Elvárások:

  • 2-4 év releváns szakmai tapasztalat vállalati környezetben
  • MS Windows 7-10 magas szintű ismerete
  • Office programcsomag ismerete
  • IPv4 strukturált hálózatok alapismerete
  • Hálózati eszközök konfigurációs elméletének aktív ismerete
  • Hálózati nyomtatók és külső perifériák működésének, telepítési elméletének ismerete
  • Ügyfélcentrikus kommunikációs készség, csapatszellem
  • Nyitott gondolkodás, agilis szakmai hozzáállás
  • kommunikációképes angol nyelvtudás

Előny:

  • Microsoft képesítések
  • Microsoft AD management tapasztalat
  • Virtualizációs technológiákban való jártasság (VMWARE)
  • CISCO, Mikrotik eszközök alapismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
  • Projectekben való részvétel
  • Vidám, nyitott, fiatalos összetartó csapat
  • Hangulatos munkakörnyezet
  • Hosszú távú munkalehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest (13.kerület)